Startersprijs 2012

Doe mee en maak kans op 1.000 euro

Start u tussen 1 januari 2011 en 31 juli 2012 met uw eigen bedrijf? Doe dan mee met de Startersprijs. Deelname is een prima kans om uw ondernemingsplan te laten beoordelen door een vakkundige jury. Daarnaast levert deelname aan het evenement ook nog eens gratis publiciteit op voor uw bedrijf! De Kamer van Koophandel reikt de prijs uit tijdens de Startersdag aan de West-Brabantse en Zeeuwse startende ondernemer met het beste ondernemingsplan.

Iedere deelnemer maakt net zoveel kans. Het maakt niet uit wat voor soort bedrijf of activiteit u hebt. Grijp dus uw kans en doe mee aan deze wedstrijd! Bekijk de spelregels.

Criteria

De jury let tijdens het beoordelen van uw plan op het volgende:

  • Is uw plan origineel?
  • Is uw plan innovatief?
  • Is uw plan volledig?
  • Wat is uw motivatie voor de start van uw eigen zaak?
  • Is uw plan realistisch?



Hoe kunt u meedoen?

Schrijf u nu in voor de Startersprijs 2012 door uw ondernemingsplan te sturen naar het e-mailadres startersprijs-zuidwest@kvk.nl of naar onderstaand adres:

KvK-Startersprijs (West-Brabant)Leen van Gelder-Startersprijs (Zeeland)
Kamer van Koophandel Zuidwest-NederlandKamer van Koophandel Zuidwest-Nederland
t.a.v. KvK-Startersprijst.a.v. Leen van Gelder-Startersprijs
Postbus 3182Postbus 6004
4800 DD Breda4330 LA Middelburg

Winnaars KvK-Startersprijs 2011

Marcel Remijn van BiciMondo uit Wemeldinge is winnaar geworden van de 'Leen van Gelder'-Startersprijs. De prijs werd toegekend aan de ondernemer in Zeeland met het beste ondernemingsplan. De uitreiking van de Startersprijs vond deze avond plaats tijdens de beurs Contacta op 2 november 2011. Thea Jansen van Wouw Bruidsmode uit Wouw kreeg de Startersprijs in West-Brabant uit handen van Chris Rutten, voorzitter van Kamer van Koophandel Zuidwest-Nederland.

Bekijk het filmpje van de uitreiking van de 'Leen van Gelder'-Startersprijs 2011 in Goes.



Leads to Insight