Overvallers zijn voorbereid. U ook?
donderdag 21 april 2011
Namens het Regionaal Platform Criminaliteitsbeheersing Amsterdam-Amstelland presenteerde burgemeester Eberhard van der Laan van Amsterdam onlangs de brochure ‘Overvallers zijn voorbereid. U ook?’ Die vraag wordt gesteld aan de ondernemer. U kunt de brochure nu downloaden.
Aanleiding voor de publicatie is de ondertekening van het nieuwe veiligheidsconvenant door het RPCAA. De ondertekenaars - politie, gemeenten, OM, KvK Amsterdam en overige organisaties voor het bedrijfsleven – hebben hierin vastgelegd dat zij zich gezamenlijk minstens tot einde 2014 blijven inzetten voor een veiliger, regionaal ondernemingsklimaat. Ton Geuzendam van de KvK: “Samenwerken in de strijd tegen de misdaad loont, blijkt uit de cijfers. Het aantal overvallen is in 2010 met 19% gedaald. Met het convenant stelt iedereen zwart op wit graag een tandje hoger te gaan voor de veiligheid in Amsterdam-Amstelland.”
Brochure
De KvK neemt namens het bedrijfsleven deel aan het RPCAA. Geuzendam: “Veilig ondernemen doen we nog steeds samen. We hebben de individuele ondernemer hard nodig en het is belangrijk dat die ook zelf maatregelen neemt vóór hij of zij wordt overvallen.” Om een handje te helpen heeft het RPCAA de brochure Overvallers zijn voorbereid. U ook? (909 kb) gemaakt met tips over hoe inbrekers te werk gaan en hoe de ondernemer eenvoudig zelf kan werken aan een veiliger werkomgeving.
Vragen? Ton Geuzendam.
Bron: Kvk
