Nieuwe masterclass bevordert zaken doen in Azië

dinsdag 28 juni 2011

Universiteit Twente biedt een nieuwe, parttime masterclass aan voor ondernemers, managers en professionals die succesvol zaken willen doen in Azië.

Een studiereis maakt onderdeel uit van de masterclass ‘Business in Asia’. Deelnemers werken aan een persoonlijke business case en hebben de mogelijkheid om tijdens hun studiereis hun case te toetsen. De masterclass geeft onder andere antwoord op vragen als “Hoe bereidt u uw organisatie voor op zakendoen met Aziatische landen?” en “Welke veranderingen of aandachtspunten op het terrein van cultuur vraagt dit van uw organisatie?”

Waarde

De specifieke dagelijkse toepassing in de eigen organisatie speelt de belangrijkste rol, zodat de masterclass praktische toegevoegde waarde heeft. Vooral de ervaring met en in Azië is van essentieel belang om met een voorsprong te beginnen aan de samenwerking en het zaken doen met Azië. Na een succesvolle afronding van de masterclass behaalt u een certificaat van de Universiteit Twente.

Meer informatie

Voor meer informatie over de masterclass ‘Business in Asia’ kijk op www.professional-learning.nl. U kunt ook een e-mail sturen naar professional-learning@utwente.nl of bel met (053) 489 4104.

Bron: Universiteit Twente

Leads to Insight