Bijeenkomst over MVO in de papierindustrie

woensdag 16 maart 2011

De Vlaamse organisatie Nedwerk Limburg organiseert een interactieve netwerksessie over Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen. Dat MVO een grensoverschrijdende opdracht is, blijkt op 5 april, want dan maken de deelnemers aan de sessie kennis met zowel Sappi in Lanaken als Van Houtum uit Swalmen.

De bijeenkomst vindt plaats in de Belgisch-Limburgse papierfabriek, waar Henk van Houtum, directeur van de Nederlandse producent van hygiƫnepapier, uitleg geeft over het duurzame, C2C-gecertificeerde productieproces in Swalmen.

Sappi-directeur Edward De Vries combineert zijn presentatie met een rondleiding door de fabriek. De bijeenkomst biedt bovendien een paneldiscussie over de stelling 'loont MVO of is het een marketingtool?'

De netwerksessie op 5 april begint om 16.30 uur met de ontvangst en eindigt tegen 20 uur met een borrel. Deelname kost 60 euro exclusief btw.

Meer info en aanmelding: www.nedwerklimburg.be

Bron: www.nedwerklimburg.be

Leads to Insight