Download

Formulier 20: Inschrijving Europees economisch samenwerkingsverband

Met Formulier 20 schrijf je een Europees economisch samenwerkingsverband (eesv) in in het Handelsregister.

Een notaris richt een eesv voor je op. Als de notaris het eesv ook inschrijft in het Handelsregister en het UBO-register, hoef je niet langs te komen bij KVK. 

Invullen adres

Op dit formulier moet je adressen invullen. KVK mag alleen adressen in het Handelsregister zetten die in de Basisregistratie Adressen en Gebouwen (BAG) staan. Een woonadres moet ook kloppen met de Basisregistratie Personen (BRP) van de Nederlandse gemeenten.

Controleer met de BAG Viewer of het adres van de onderneming of rechtspersoon klopt in de BAG. Denk aan straatnaam, huisnummer, toevoeging (zoals 24a of 24b) of bestemming (zoals winkelpand). Klopt iets niet, dan kun je de fout op de website BAG Viewer melden.

Het Handelsregister is gekoppeld aan de Basisregistratie Personen (BRP) van de Nederlandse gemeenten. Als uw woonadres niet of fout in de BRP staat, moet u dat eerst laten aanpassen door uw gemeente. Anders kan KVK de inschrijving van de eenmanszaak niet opnemen in het Handelsregister. Stuur dit formulier pas naar KVK als in de BAG en BRP de juiste gegevens staan.

Digitale post van KVK

Ontvangt u post van KVK het liefst digitaal? Meld u dan aan voor de Berichtenbox voor bedrijven. Dat is een beveiligd e-mailsysteem tussen ondernemers en de overheid. U heeft een KVK-nummer nodig voor het aanvragen van een Berichtenbox. Meer informatie leest u op kvk.nl/berichtenbox.